HURGHADA | CHARTER MARTIE - OCTOMBRIE

Preţ: 449 € pachet/de persoana

Hurghada este un oraș din Egipt, renumit pentru centrul vechi al orașului, dar și pentru stațiunile sale aflate la malul mării care abundă în restaurante și baruri. Are numeroase plaje cum ar fi cele din zonele Hurghada și Sahl Hasheesh cu nisip și intrare lină în apă, dar și zone cum ar fi Makadi Bay unde intrarea în apă se face în cea mai mare parte de pe ponton, datorită multitudinii de corali.

Toate acestea fac ca Hurghada să fie cu adevărat o destinație de vis! 


EGIPT, VEDETA SEJURURILOR DE IARNA –PRIMAVARA 2021
HURGADA, 08MAR2021-15MAR2021
SEJUR 7 NOPTI ALL INCLUSIVE
Three Corners Sunny Beach Resort, 4*     https://threecorners.com/hotels/sunny-beach-resort/     
Eur 449/pers in camera dubla standard/AI
Eur 506/pers in camera de familie /AI
SPHINX  RESORT, 4*  http://www.sphinxresort.xyz/
Eur 456/pers in camera dubla standard/AI
Sunny Days El Palacio&Palma,4* www.sunnydaysegypt.com
Eur 456/pers in camera dubla standard Pool or Lagoon Room/AI               
Eur463/pers in camera dubla Premium /AI
Eur471/pers in camera dubla standard/ AI 
Marlin Inn Azur Resort,4 * https://www.trip.com/hotels/hurghada-hotel-detail-10811774/marlin-inn-azur-resort/
Eur   466/pers in camera dubla standard/AI
Jasmine Palace Resort, 5*  http://www.jasminepalaceresort.com/  
Eur 471/pers in camera dubla standard/AI              
Eur 506/pers in camera dubla standard cu vedere la piscina/AI      
Eur542/pers in camera dubla standard cu vedere la mare/AI 
Movie Gate Golden Beach, 4* https://www.goldenbeachresort.net/
Eur 471/pers in camera dubla standard/ UAI
Eur 485/pers in camera dubla cu vedere la mare/UAI
Sea Star Beau Rivage 5*   http://seastarbeaurivage.hotelshurghada.com/en/
Eur 471/pers in camera dubla standard/AI 
Nubia Aqua,4* https://www.nubia-resort.com/     
Eur477/pers in camera dubla standard/AI
Desert Rose,5* https://www.desertrose.com/  
Eur 485/pers in camera dubla standard/AI
Bel Air Azur Resort (Adults Only),4*
Eur  483/pers in camera dubla standard/AI 
Sea Gull Beach, 4* https://www.hurghadaseagull.com/   
Eur   492/pers in camera dubla standard/AI                             
Eur  563/pers in camera de familie/AI
Coral Beach Hotel, 4*  https://coralbeachhotelhurghada.com/  
Eur 492/pers in camera dubla/AI
Arabella Azur Resort 4*   www.arabell-azur-resort.hotel-hurghada.com
Eur 498/pers in camera dubla standard/AI                                                       
Eur 534/pers in camera dubla/vedere la mare/AI
Amarina Abu Soma Resort & Aquapark, 5* https://www.amarinahotels.com/amarina-abu-soma-resort/location/ 
Eur 549/pers in camera dubla, vedere la gradina/AI
Steigenberger Aqua Magic , 5* https://www.steigenberger.com/en/hotels/all-hotels/egypt/hurghada/steigenberger-aqua-magic
Eur 527/pers in camera dubla standard / AI
Nota: AI =All Inclusive ; UAI: Ultra All Inclusive
Servicii incluse:
Bilet avion cursă charter; 
Taxe de aeroport – 95 €/pers.; 
Transfer aeroport-hotel-aeroport;
Masa în funcție de hotelul ales;
Asistență turistică.
Servicii neincluse 
Taxa Viza - 25 $ /persoana.  
Taxele de intrare la obiectivele turistice;
Alte taxe și cheltuieli personale; 
Programe opționale
Asigurare Covid19 (storno si medicala)  
 
*Ofertă valabilă în limita locurilor disponibile. Din cauza specificului industriei turistice, tarifele și disponibilitățile se pot schimba în orice moment.
*Pentru alte date de calatorie, tip de camera, alte hoteluri sau informatii  nu ezita sa ne contactezi ( Tel   0728 650 950 office@fittravel.ro )